تحقیق درباره ادبیات

در این مطلب از سایت شما فایل با عنوان تحقیق درباره ادبیات را مشاهده می نمایید.
تحقیق درباره ادبیات|39014290|rhd|ادبیات,دانلود تحقیق ادبیات,پروژه ادبیات,مقاله ادبیات,تحقیق ادبیات,بررسی ادبیات,مقاله ادبیات,پروژه ادبیات,تحقیق در مورد ادبیات,دانلود تحقیق ادبیات,پایان نامه پیرامون ادبیات

قسمتی از متن:
ادبیات یا سخنگان به مجموعه سخن‌های انسانی که در قالب‌های گفتاری، نوشتاری و یا دیگر قالب‌ها مانند قالب الکترونیکی گرد آمده باشند گفته می‌شود. ملت‌ها و تیره‌ها همانگونه که دارای نهادها، مکتب‌های فلسفی یا دوران‌های تاریخی هستند می‌توانند دارای ادبیات نیز باشند. در باور همگانی ادبیات یک تیره یا ملت برای نمونه مجموعه متن‌هایی است که آثار ماندگار و برجسته پیشینیان و همروزگاران آن تیره و ملت را تشکیل می‌دهند. یکی از طبقه‌بندی‌های مشهور و پرکاربرد متن‌های ادبی، طبقه‌بندی دوگانه‌ایست که بر اساس آن متن‌ها به دو گونهٔ اصلی شعر و نثر تقسیم می‌شوند. این طبقه‌بندی سنت دیرینه‌ای در زبان فارسی و ادبیات جهان دارد. سخنوران و فیلسوفان از دیرباز در پی پررنگ کردن خط ظریف میان این دو و ارایهٔ تعریفی فراگیر و تمی‌زدهنده از شعر و نثر بوده‌اند.

این فایل به همراه چکیده ، فهرست مطالب ، متن اصلی و منابع تحقیق با فرمتword در اختیار شما قرار می‌گیرد

تعداد صفحات : 10


مطالب دیگر:
🔑وحی و انواع ان 🔑مقایسه آموزش و پرورش دنیا با آموزش و پرورش ایران 19 صفحه🔑نانو تکنولوژی 19 صفحه🔑نمودارهای UML🔑تحقیق نقش دفاعی زنان در صدر اسلام🔑وضعيت دين مسيح در پايان قرون وسطي🔑تحقیق هکرها🔑نمونه پروژه آماده راهسازی سری دوم🔑تحقیق درباره کاربرد gis در شهرداریها بصورت پاورپوینت🔑اموزش مدیتیشن 🔑پیشرفت گرایی و آموزش و پرورش🔑فایل اتوکد پلان معماری اجرا شده🔑پاورپوینت طراحی و پیاده سازی زبانهای برنامه سازی🔑آزمون هوشی هیجانی بار.آن در روانشناسی🔑اختلالات شخصیتی🔑تجربیات مدون تدریس در دوره ابتدایی (نوعی دیگر)🔑تحقیق امام زمان🔑خاک شور🔑گفتاری در مورد درختکاری 🔑تحقیق فرار دختران از خانه-45 صفحه ورد🔑تحقیق زن در خلال شاهنامه 🔑تحقیق محیط زیست و مصرف گرایی🔑اپيدميولوژي باليني و كنترل بيماري هاي مرتبط با بيوتروريسم (بوتولیسم)🔑چگونه می توانید آنچه را که ندارید به دست آورید و آنچه را که دارید حفظ کنید.. راهنمای عملی برای موفقیت های فردی🔑پروژه جعبه دنده اتوماتيك با كنترل الكترونيكي (BMW)