تحقیق در مورد آدولف هيتلر

در این مطلب از سایت شما فایل با عنوان تحقیق در مورد آدولف هيتلر را مشاهده می نمایید.
تحقیق در مورد آدولف هيتلر|39014294|rhd|ادبیات,دانلود تحقیق ادبیات,پروژه ادبیات,مقاله ادبیات,تحقیق ادبیات,هیتلر,تحقیق درباره هیتلر,آدولف هيتلر ,تحقیق آدولف هيتلر ,بررسی آدولف هيتلر ,مقاله آدولف هيتلر ,پروژه آدولف هيتلر ,تحقیق در مورد آدولف هيتلر ,دانلود تحقیق آدولف هيتلر ,پای

بخشی از متن اصلی :
آدولف هيتلر نامي است كه كمابيش نامش را شنيده ايم ودر مورد او حرف و حديثهاى بسيار زيادى زده شده و در آينده نيز زده خواهد شد.
مختصرى از زندگى او:
صد و چهارده سال پيش، دريك غروب بهارى در منطقه سرسبز باواريا ( مرز ميان آلمان و اتريش) ، آلويس و كلارا صاحب فرزندى شدند كه نامش را آدولف گذاشتند.
آلويس هيتلر كارمند اداره گمرك بود و به همين جهت دوست داشت كه پسرش نيز راه او را ادامه دهد وكارمند شود. از اين رو با آنكه درآن زمان در وضعيت مالى بدى قرار داشت پسرش را براى تحصيل به مدرسه فرستاد اما آدولف نمى خواست كارمند شود. او كارمند شدن را همتراز اسارت مى دانست و از اينكه بله قربان گوى كس ديگرى باشد متنفر بود. به همين جهت با آنكه پدرش سخت مخالف بود به هنر نقاشى روى آورد. ديرى نپاييد كه نخست پدر و سپس مادرش را از دست داد و او مجبور شد كه براى ادامه زندگى به تنهايى به وين، پايتخت بزرگ و ثروتمند آن زمان اروپا ، گام بگذارد. او در آنجا روزگار سختى را پشت سرگذاشت. در سال 1914 يعنى درست در سالى كه جنگ اول جهانى رخ داد به آلمان هجرت كرد و چون تعصبات ملى قويى داشت به جبهه اعزام شد و آن طور كه دوستانش مى گويند رشادتهاى زيادى از خود نشان داد تا آنجا كه به مدال صليب شجاعت كه تا آخر عمر با افتخار به گردن مى آويخت نائل گشت.
به سبب جراحتهاى جنگ در بيمارستان بسترى بود كه خبر شكست آلمان را به گوشش رساندند. اين تلخ ترين خبرى بود كه تا آن زمان شنيده بود و او را منقلب نمود.او سياستمداران را مسببين اصلى اين شكست مى دانست و به همين جهت بود كه نسبت به حكومتى كه آنان بنام جمهورى وايمار تشكيل دادند هيچگاه خوشبين نبود.
پس از جنگ او در قسمت تبليغات ارتش به كار مشغول شد تا زمانيكه وارد حزب كارگران آلمان گشت. اين همان حزبى است كه بعدها بنام حزب ناسيونال سوسياليسم آلمان بزرگترين حزب آلمان گرديد.

این فایل به همراه چکیده ، فهرست مطالب ، متن اصلی و منابع تحقیق با فرمتword در اختیار شما قرار می‌گیرد

تعداد صفحات : 9


مطالب دیگر:
📒پاورپوينت مديريت فايل آشنایی با ایندکس های B-trees و Btrees و Virtual B-trees📒پاورپوينت آشنایی با خطوط HOV📒پاورپوينت آشنایی با HTML📒پاورپوینت آشنایی با ISO📒پاورپوینت آشنایی با تاریخچه و خصوصیات نرم افزار MATLAB📒بررسی و مقایسه عملكرد مدیران زن و مدیران مرد در شركت پارس آذرخش📒پاورپوینت ارتباط حمل و نقل و محیط زیست📒پاورپوينت آشنایی با اثر انگشت📒پاورپوينت آشنایی با ارتباطات راديو مايكروويو نقطه به نقطه📒پاورپوینت آشنایی با اينترنت 2📒پاورپوينت آشنایی با حسابداری میانه 1📒پاورپوينت آشنایی با خصوصیات کاروانسرا📒دانلود پاورپوینت معماری مرمت تکیه بیگلربیگی کرمانشاه📒دانلود پاورپوینت فشار خون📒دانلود پاورپوینت فیزیولوژی و آناتومی ناحیه تناسلی زنان📒پاورپوینت عقب ماندگی ذهنی و مفهوم مددکاری در آموزش آنها📒پاورپوينت مدیريت فایل آشنایی با B+Trees📒پاورپوینت شناخت مفهوم چشم‌انداز و درک تفاوت آن با انواع اهداف📒پاورپوینت بررسی وضعیت مدیریت شهری و نهادهای محلی در کشور آلمان📒پاورپوینت سقف کامپوزیت و روش اجرای سقف کامپوزیت بر روی سازه‌های فولادی📒پاورپوینت گنبد سلطانیه تاریخ معماری اسلامی📒پاورپوینت برج میلاد و قسمت های مختلف آن📒پاورپوینت معماری عصارخانه و بخش های ساختمان آن 📒پاورپوینت محیط زیست و اخلاق زیست محیطی📒پاورپوینت روانگرایی خاک و شناسایی خاک روانگرا شده